Поправни термини за полагање предиспитних обавеза

Вест је објавио marko , чет, 11/01/2024 - 12:43

Поправни термин за полагање до два часа вежби и највише једног колоквијума заказан је за 19. јануар или 30. јануар.

Могуће је 19. јануара полагати и предиспитне обавезе и испит, уз ограничење да резултат на испиту неће бити признат онима који не успеју да положе предиспитне обавезе. Такође, предиспитне обавезе 19. јануара могу полагати и они који нису пријавили испит у јануарском испитном року.

Трећи поправни термин биће организован током летњег семестра (у марту или априлу), а у том термину могуће је полагати све часове вежби и оба колоквијума.

Студенткиње и студенти који поправљају до једног колоквијума и до два часа вежби могу полагати ове предиспитне обавезе у било ком од три термина, а они који полажу три, четири или пет часова вежби, односно два колоквијума, то могу учинити само у пролећном термину.

Могуће је изаћи само једном на поправни тест и није могуће полагати колоквијум(е) и вежбе у одвојеним терминима.