Поправни термини

Вест је објавио marko , пон, 09/01/2023 - 10:43

Поправни термин за полагање до два часа вежби и највише једног колоквијума заказан је за 12. јануар или 31. јануар. Није могуће изаћи у оба термина. Студенти који желе да полажу 12. јануара могу овде одабрати колоквијум и час(ове) вежби до среде, 11. јануара у 14 часова. Пријављивање за 31. јануар биће омогућено накнадно. Трећи поправни термин биће организован током летњег семестра (у марту или априлу), а у том термину могуће је полагати све часове вежби и оба колоквијума.

Студенткиње и студенти који поправљају до једног колоквијума и до два часа вежби могу полагати ове предиспитне обавезе у било ком од три термина, а они који полажу три, четири или пет часова вежби, односно два колоквијума, то могу учинити само у пролећном термину. Могуће је изаћи само једном на поправни тест.