Поправни термин 31. јануара

Вест је објавио marko , сре, 26/01/2022 - 09:34

Обавештавамо студенткиње и студенте који желе да полажу предиспитне обавезе 31. јануара да се овде могу пријавити за полагање обавезног и/или необавезног колоквијума. Пријављивање је отворено до 28. јануара у 20 часова. Полагање колоквијумâ биће омогућено и у пролећном поправном термину. Обавезни и необавезни колоквијум је могуће полагати укупно до два пута.

Молимо студенткиње и студенте који су се претходно пријавили за термин 31. јануара, а из било ког разлога не желе да полажу вежбе тада, да се одјаве овде, најкасније до 28. јануара у 20 часова. Они који желе да полажу вежбе 31. јануара, а до сада се нису пријавили, могу да се пријаве овде, до 28. јануара у 20 часова.

Подсећамо да студенткиње и студенти који поправљају до три часа вежби могу полагати вежбе 31. јануара или у пролећном термину,  а они који полажу четири или пет часова вежби то могу учинити само у пролећном термину. Могуће је изаћи само једном на поправни тест за часове вежби.